מתחתנים >> צילום אירועים >> אזור הצפון >> חיפה >> הגלריה סטודיו לצילום
 
 
 
הגלריה סטודיו לצילום
 
 
 
התקשרו להגלריה סטודיו לצילום
053-5983929
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה אתם מקבלים?

 
אני אבנר אדרי, צלם מקצועי והבעלים של הגלריה - סטודיו לצילום. יש המון צלמי אירועים בארץ, ובטח כבר יש לכם כמה המלצות... אז למה שתבחרו דווקא בי? יש לכם את כל הסיבות:
 

טאץ' נפלא מעולם האופנה

 
אני מתייחס לצילומים שלי כאל צילומי אופנה לכל דבר (ככה זה כשמצלמים הפקות אופנה כל-כך הרבה שנים). האור חשוב, הצל חשוב, הרקע חשוב – הכול חשוב ומשפיע על התוצאה הסופית. בלי שתשימו לב, תהפכו לדוגמניות ולדוגמנים שלי למשך יום שלם. העיקר שתתמסרו לחוויה.
 

אלבומים מעוצבים

 
את הרגעים היפים שלכם אנציח באלבום חתונה יצירתי במיוחד. כשתעברו בין הדפים, תרגישו שהאלבום מספר סיפור, את הסיפור שלכם, והכול עם שפע של צבע, גרפיקות מיוחדות, כיתוב מעניין ועוד הפתעות.
 

סרט חתונה מלא

 
מהרגע שנפגשתם בבוקר האירוע ועד שאחרון האורחים הלך הביתה – כל דקה מוסרטת ומתועדת. מכמה שעות טובות של צילומים, אני מזקק בפינצטה את הרגעים היפים, המרגשים, המצחיקים והמרימים ביותר. התוצאה היא סרט חתונה שלא תוכלו להפסיק לצפות בו.
 

קליפ חתונה קצר

 
אכין לכם קליפ מקוצר, שיכלול את המיטב מיום החתונה. תוכלו להעלות אותו ליוטיוב ולשלוח לאורחים. מי יודע... אולי הוא גם יצבור כמה וכמה צפיות?
 

יחס חם ואישי

 
אלווה אתכם באופן אישי מהרגע הראשון, ובכל שלב תוכלו לפנות אליי ישירות. במידה מסוימת אהפוך להיות הצל שלכם. העיקר שתרגישו נוח במהלך היום להציע הצעות, לתת דגשים ואם צריך גם לבקש רגע מנוחה מהצילומים.
 
על כל השאר נדבר בטלפון או פנים מול פנים. אשמח לפגוש אתכם איפה שתרצו, בכל מקום בארץ: 072-3121423.
 
 
 
צלם אירועים בכל הארץ